Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

AjansCode Mobil Web Tasarım

Mobil Web Tasarım

Mobil siteler,  mobil cihazlarda rahatlıkla görüntülenebilecek bir şekilde tasarlanmış olmalı, kullanımı kolay ve sade hazırlanmış olmalıdır.. 

Gün geçtikçe akıllı telefon ve tabletlere artan ilgi tüm işletmelerin mobil sitelerine yönelmelerini kaçınılmaz hale getirmiştir. tabiki Masaüstü bilgisayarlara göre tasarlanmış olan  web siteleri de akıllı telefon ve tabletlerde görüntülenebilir.
Ancak yüklenmesi oldukça uzun zaman alıcaktır. Oysa mobil kullanıcılar normal sitelerdeki her şeyi kolayca görebilmeyi ve  ziyaret edebilmeyi ister. Yani bir mobil site  oluşturmada tasarımın gayet sade olması gerektiğini unutulmamalıdır.
Sadelik ve mobil arayüz üzerine odaklı çalışmalar internette daha üst sıralarda yer almanızı sağlar.Kısaca mobil siteler  hızlı yüklenebilecek ve kolaylıkla taranabilen web siteleri olmalıdır.
 Akıllı telefon ve tabletlere oluşturulan uygun bir site, ziyaretçilerinizin ilgisini çekmenize yol açar ve hatta ziyaretçilerinizi müşteriye çevirmenizde çok büyük önem arz eder. 
Web tasarımınız özgün olarak hazırlanmalı

Markanız için bir web sitesi açmak istiyorsanız şu anda bunun için hazırlanmış bir çok hazır tasarım altyapısını oluşturan birçok site var.
Fakat bu siteler yardımıyla yaptığınız her site birbirine hem tasarım olarak hemde özellikle googlenin de dikkat ettiği kodlama olarak benzediğinden markanıza özgü bir sonuç ortaya çıkmıyor. 
Firmanız için hazırlanan web tasarımı mutlaka baştan aşağıya sizin için özel olarak tasarlanması ve buna özgü bir sisteminin olması gerekiyor. Bunun için de internetten bulduğunuz herhangi bir yapı size yardımcı olmuyor ve rakiplerinizden bir farkınız kalmıyor. Bu yüzden uzman bir kadro ile size özel bir web tasarımı yapmanı gerekiyor

 Karşılıklı görüş alışverişi içinde firmanıza en uygun ve en gösterişlli mobil sitenizi  oluşturmak için sizleri bekliyoruz.