Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

AjansCode Logo Tasarım

Logo Tasarım

Elma İkonu

MARKA BÜTÜNLÜĞÜ KORUNMALI

Katalog tasarımı, pazarlama kampanyalarını harekete geçirmek için çok güçlü bir çevrimdışı pazarlama aracıdır. Firma ve markanızın kurumsal bütünlüğünü, imajını ve duruşunu en iyi şekilde temsil edilmesi gerekir. Sadece grafik unsurlarıyla değil, kullanılan görsel malzemeden sunulan tablolara, okunabilirliğinden baskı kalitesine kadar pek çok unsur etkili ve yerinde kullanılması elzemdir.

Logo Unutulmaz Olmalı İkonu

KULLANILAN MATERYALLER KALİTELİ OLMALI

Etkileyici bir katalog tasarımı, kullandığı materyallerin kalitesiyle ölçülür. Artistik görsel malzemesiyle, markanın kurumsalına uygun seçilen font ve canlı renkleriyle kurumsal imajın bütünlüğü doğru orantılıdır. Başarı ise altın oranın yakalanmasıyla elde edilir.

Logo Kalıcı Olmalı İkonu

OKUNABİLİRLİK DÜZEYİ ARTIRILMALI

Pazarlama araçları arasında markanızın satış gücünü doğrudan etkileyecek en önemli gösterge, hayal değil gerçek vurgusunu yansıtmaktan geçer. Hedefi vuran bir katalog tasarımıyla; markanıza karşı ilgisi yüksek müşterilerinizin çarpan etkisiyle kendinizi net ve tam olarak anlatabilir, markanıza bağlayabilirsiniz.

Logo Çok Yönlü Olmalı İkonu

KURUMSALINIZA UYGUN TASARLANMALI

Markaların kurumsal kimlikleri sürdürülebilir kavramların en uçta yaşatıldığı değerlerdir. Her ne sebeple olursa olsun çizilmiş değerler etrafında üretimlerin yapılması, tasarımın şekillenmesi gerekir. Böylelikle kurumsal çizgide sunulan modern ve orijinal bir katalog tasarımı müşteri motivasyonunu da diri tutacaktır.