AJANSCODE

Grafik Tasarım, Kurumsal Tanıtım, Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, Sosyal Medya & 3D Çizim  

AJANSCODE Hakkımızda

AJANSCODE

AjansCode Komünikasyon Hizmetleri olarak; deneyimli kadromuz ve iş prensibi anlayışımızla, firma ve ürün tanıtımlarınızda, farklı ve estetik tasarımları yaratıcı çalışmalara dönüştürür, farklı perspektiflerden iletişim stratejileri geliştirir ve uygularız.

Hakkımızda
HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz ?

Web Yazılım & Web Tasarım

İşletmenizi veya girişiminizi en iyi şekilde lanse edebileceğiniz, Kurumsal web tasarım ve yazılımlar ajanscode farkı ve tecrubeleri ile hazırlanmaktadır.

Sosyal Medya

Markanızın Sosyal Medya Hizmet Yönetimi Danışmanlığı ile Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin sayfalarınızı, sayfa gönderilerinizi, gelen yorumları, sayfanıza gelen mesajları, Google Adwords & Analytics ile ilgili tüm aksiyonları sizin için yapalım.

Kurumsal Kimlik & Logo Tasarımı

Sizi tanıtacak en iyi içerikler kurumsal kimliğinizden geçer. Önemli olan markaların, ihtiyaçlarını doğru belirlemesi ve marka hayatı'nın her alanın da profesyonel bir ekip klavuzluğunda ilerlemesidir.


Reklam Hizmetleri

İhtiyacınız olan tüm reklamcılık hizmetlerin de yanınızdayız.

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi müşterilerinizin artmasına ve varolan müşterilerinizin size saygısının artmasını sağlar bu nedenle tanıtım filmi konusunda tecrübeli olan ekibimiz ile dikkatle yanınızdayız..

E-Ticaret & Bayilik

En yüksek ticari gelirlere ulaşmanızı sağlamak için ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bize Ulaşın

İnternet ile alakalı tüm işleriniz için bize ulaşın.

İLETİŞİM.
<

WEB TASARIM

MOBİL YAZILIM

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

GRAFİK Tasarım & Sosyal Medya

E-Ticaret & BAYİLİK

Destek